O nás

Spoločnosť Dekoreso, chce ponúkať svoje produkty priamo koncovému zákazníkovi a tak znížiť náklady zákazníkov na obstarávanie tovarov a služieb v rámci činnosti spoločnosti Dekoreso

Dekoreso je mladá a progresívna spoločnosť s narastajúcim podielom na slovenskom trhu. Snažíme sa zlepšovať a inovovať naše služby zákazníkom pre dosiahnutie čo najväčšej spokojnosti a kvality zároveň. Medzi naše ďalšie činnosti patrí aj zákazková výroba produktov podľa predstáv zákazníka, či návrh špecifických produktov pre trh.

Naša spoločnosť sa angažuje v oblasti výroby reklamných, dekoračných a funkčných produktov z rôznych materiálov s prevažujúcim zastúpením dreva. V procese výroby sa prevažne používa laserové rezacie zariadenie.  

V našej predajni si môžete prehliadnuť naše ponúkané produkty, prípadne si môže Váš vysnívaný produkt priamo navrhnúť v spolupráci s nami a taktiež rovno aj vyrobiť.  

Cieľom spoločnosťi Dekoreso  je dosiahnuť najvyššiu spokojnosť zákazníkov.

Ďakujeme za prejavenú priazeň!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie