Reklamácie

Ako postupovať?

Pokazil sa Vám výrobok, ktorý ste u nás zakúpili prostredníctvom eshopu? Je nám zrejmé, že je to najmenej prijemná záležitosť a z toho dôvodu sme pripravili tento jednoduchý návod ako čo najrýchlejšie vybavíte svoju reklamáciu. 

Dôležité:

 1. V prípade vzniknutého nároku na reklamáciu musia byť produkty odovzdané na posúdenie ihneď po zistení závady, musia byť čisté a s náležitými dokladmi a popisom závady, prípadne označeným miestom závady.
 2. Predávajúci nepreberá zodpovednosť za škody vyplývajúci z prevádzky produktov, funkčných vlastností a škôd z neodborného používania produktov, rovnako ako škôd spôsobených vonkajšími udalosťami a chybnou manipuláciou. Na vady tohto pôvodu sa nevzťahuje ani poskytnutá záruka
 3. Tovar je z hygienických dôvodov na reklamáciu prijatý len riadne vyčistený.
 4. Ak máte nárok na dlhšiu než je štandardná záruka, je uvedená pri kúpe produktu. 
 5. U zamietnutých reklamácií môžu byť účtované náklady na reklamačné konanie a manipulačné poplatky.

 

Postup:

V prípade reklamácie môžete zvoliť dve možnosti, postupujte podľa popisu nižšie:

Reklamáciu môžete uplatniť zaslaním výrobku na adresu:

SOPO-EU,s.r.o.
Popradská 2946/3
Žilina 01008
Slovenská republika

email: info@dekoreso.sk

 tel. č. : +421 903 021 021.

Preprava je hradená stranou predávajúceho. Akonáhle budete vedieť kedy a kde zásielku budeme môcť vyzdvihnúť, tak nás kontaktujte. Zásielka musí byť kompletná (vrátane príslušenstva a všetkej dokumentácie) a v stave, v akom ste ju prevzali pri dodávke. Neposielajte tovar na dobierku, v takom prípade nebude tovar prevzatý.

 1. K tovaru priložte doklad o kúpe.
 2. Riadne zabaľte tovar 
 3. Priložte všetky potrebné doklady
 4. Priložte popis vady
 5. Informujte nás o mieste doručenia

 

Po prijati Vašej reklamácie Vás budeme okamžite informovať emailom a zároveň Vám zašleme reklamačný protokol. Následné Vám ostáva len čakať na rozhodnutie o reklamácií. Zo zákona je časová lehota 30 dní. V prípade reklamácií u nás je lehota štandardne do 1 týždňa. V prípade, že Vám bude reklamácia uznaná tovar Vám bude vymenený za nový alebo sa Vám vrátia Vaše finančné prostriedky vynaložené na kúpu tovaru. V prípade vymeneného tovaru Vám bude tovar zaslaný priamo na Vašu adresu. O odosielaní tovaru budete informovaný emailom a sms ako v prípade doručovania objednávok. 

 

Reklamáciu môžete uplatniť priamo na nasledujúcej adrese alebo kontaktných údajoch:

SOPO-EU,s.r.o.
Popradská 2946/3
Žilina 01008
Slovenská republika

email: info@dekoreso.sk

 tel. č. : +421 903 021 021

 1. K tovaru priložte doklad o kúpe.
 2. Riadne zabaľte tovar 
 3. Priložte všetky potrebné doklady
 4. Priložte popis vady

 

Po prijatí Vašej reklámacie obdržite ihneď reklamačný protokol. Následné Vám ostáva len čakať na rozhodnutie o reklamácií. Zo zákona je časová lehota 30 dní. V prípade reklamácií u nás je lehota štandardne do 1 týždňa. V prípade, že Vám bude reklamácia uznaná tovar Vám bude vymenený za nový alebo sa Vám vrátia Vaše finančné prostriedky vynaložené na kúpu tovaru. V prípade vymeneného tovaru Vám bude tovar zaslaný priamo na Vašu adresu. O odosielaní tovaru budete informovaný emailom a sms ako v prípade doručovania objednávok.