Vianočný balíček Vianočné ozdoby

Kód: 2136/ANJ 2136/FOL 2136/ZIM 2136/MER 2136/ROD 2136/SNE 2136/SNE2 2136/SNO 2136/TIC 2136/VIA 2136/ZVO 2136/VYC Zvoľte variant
Značka: Dekoreso
€6,50
Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Zvoľte variant
Variant

Výnimočné ozdoby v skvelom balení a vyrobené na Slovensku pre každého. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Konečne sú tu vianočné ozdoby, po akých ste vždy túžili. Balíčky našich drevených vianočných ozdôb u Vás doma vytvoria skvelú sviatočnú náladu. Vyberte si svoj balíček a neváhajte ho podarovať svojim najbližším. Balíček obsahuje 6 ozdôb s rôznym vzorov. Ak sa Vám páčia iné ozdoby ako sú v štandardnom balení a neviete sa rozhodnúť, neváhajte nás kontaktovať. Radi vyhovieme Vašim požiadavkám a ozdoby Vám nakombinujeme z rôznych balíčkov. 

Náš unikátny dizajn zaručí, že Vaše príbytky ostanú originálne aj počas týchto Vianoc. Ozdoby sú čisto prírodné a ekologické, bez akejkoľvek úpravy chemickými látkami. Elegantným výzorom zaujme aj originálne balenie, ktoré zaručí praktické a bezpečné uskladnenie ozdôb.

Zákazkové objednávky sú vítané, ak budete potrebovať personalizáciu, alebo ak máte nejaké ďalšie špeciálne požiadavky. Prosím, neváhajte nás kontaktovať, prípadne napíšte Vaše požiadavky do poznámky v objednávke.

Špecifikácia balíčka:

TOPOĽ/SMREK  (dxl)260x100x10 mm   30 gramov

    Materiál                Rozmery                Hmotnosť

Balíček obsahuje 6 ozdôb.

Špecifikácia vianočnej ozdoby:

TOPOĽ/SMREK   (dxl)80x80x3 mm        1 gram

    Materiál                Rozmery                Hmotnosť

Ďalšie vlastnosti:

       Prírodný         Recyklovateľný      Zdravotne nezávadný  

  Konfigurovateľný    Inštalačné inštrukcie

Výklad k ikonám nájdete tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Vianoce
Záruka: 2 roky