Vianočný balíček Vianočné ozdoby

Kód: 2136/ANJ 2136/FOL 2136/ZIM 2136/MER 2136/ROD 2136/SNE 2136/SNE2 2136/SNO 2136/TIC 2136/VIA 2136/ZVO 2136/VYC Zvoľte variant
Značka: Dekoreso
€6,50
Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Výroba na zakázku (do 1 týždňa) Zvoľte variant
Variant

Výnimočné ozdoby v skvelom balení a vyrobené na Slovensku pre každého. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Konečne sú tu vianočné ozdoby, po akých ste vždy túžili. Balíčky našich drevených vianočných ozdôb u Vás doma vytvoria skvelú sviatočnú náladu. Vyberte si svoj balíček a neváhajte ho podarovať svojim najbližším. Balíček obsahuje 6 ozdôb s rôznym vzorov. Ak sa Vám páčia iné ozdoby ako sú v štandardnom balení a neviete sa rozhodnúť, neváhajte nás kontaktovať. Radi vyhovieme Vašim požiadavkám a ozdoby Vám nakombinujeme z rôznych balíčkov. 

Náš unikátny dizajn zaručí, že Vaše príbytky ostanú originálne aj počas týchto Vianoc. Ozdoby sú čisto prírodné a ekologické, bez akejkoľvek úpravy chemickými látkami. Elegantným výzorom zaujme aj originálne balenie, ktoré zaručí praktické a bezpečné uskladnenie ozdôb.

Zákazkové objednávky sú vítané, ak budete potrebovať personalizáciu, alebo ak máte nejaké ďalšie špeciálne požiadavky. Prosím, neváhajte nás kontaktovať, prípadne napíšte Vaše požiadavky do poznámky v objednávke.

Špecifikácia balíčka:

TOPOĽ/SMREK  (dxl)260x100x10 mm   30 gramov

    Materiál                Rozmery                Hmotnosť

Balíček obsahuje 6 ozdôb.

Špecifikácia vianočnej ozdoby:

TOPOĽ/SMREK   (dxl)80x80x3 mm        1 gram

    Materiál                Rozmery                Hmotnosť

Ďalšie vlastnosti:

       Prírodný         Recyklovateľný      Zdravotne nezávadný  

  Konfigurovateľný    Inštalačné inštrukcie

Výklad k ikonám nájdete tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Vianoce
Záruka: 2 roky

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie